Jak się pozbyć trądziku z błonnikiem primvitalnym

Słyszeliście o błonniku primwitalnym?

Ja od jakiegoś czasu widziałam reklamy na różnych blogach czy stronach, ale jakoś nigdy nie czułam takiej potrzeby, żeby go pić. Nie mam problemów z zaparciami, brzuchem, jelitami, więc po co? – tak myślałam kiedyś, ale do czasu! Jakiś miesiąc temu do mojej mamy przyszła przyjaciółka na ploteczki. I tak sobie gadały, gadały, jak to babeczki… a ja siedząc w swoim pokoju słyszałam co jakiś czas o czym tam plotą. Nie to żebym specjalnie podsłuchiwała! Ale jak usłyszlam o tym jak psiapsiółka mówi mojej mamie jak to jej syn się pozbył trądziku po hydrokolonoterapii to nie mogłam nie podsłuchiwać dalej 😉

Chociaż przyjaciółka opowiadała o tym zabiegu w innym kontekście (jej syn ma jakieś problemy z jelitami) to bardzo mnie to zainteresowało.

Hydrokolonoterapia to zabieg oczyszczania złogów z jelit. Jaki więc ma to związek z trądzikiem?

Na początku myślałam, że żaden, ale jak zaczęłam sie interesować tym tematem okazało się, że jeśli mamy złogi w jelitach to od razu może byc widać na naszej twarzy w postaci trądziku! Ja Cięęęęęę! Dasz wiarę?! To, że zła dieta powoduje trądzik wiedziałam, ale żeby oczyszczanie jelit miało mi usunąć pryszcze z twarzy!?

Postanowiłam to sprawdzić 🙂

Nie, nie, nie zapisałam się na żadne tam oczyszczanie jelit! Nie jestem masochistką! 😉

Postanowiłam po prostu kupić błonnik primvitalny i oczyścić z nim organizm pijąc go tak jak to zalecają 🙂

Na razie pije błonnik 2 razy dziennie już drugi tydzień. Efektów spektakularnych na razie nie ma, ale faktycznie cera mi się jakby poprawia. Nie pojawiają mi się na twarzy żadne nowe krosty, a te które są, jakby przygasają! A to już wielki sukces!!

Opakowanie błonniku ma wystarczyć na miesiąc, moje na razie wygląda tak:

Nie wiem czy to dobrze widać na zdjęciu, została mi połowa opakowania.

Jak piję błonnik primvitalny?

Jedną szklankę (jedna miarka na szklankę wody) rano i jedna przed spaniem.

Jak działa błonnik primvitalny?

* usuwa toksyny i gazy z jelit

* oczyszcza organizm z toksyn, które gromadziły się w nim od wielu lat

* odświeża oddech

* likwiduje zgagę

* poprawia samopoczucie

* eliminuje zmęczenie

* znacznie poprawia cerę i likwiduje trądzik

Wiecie, że jeśli odżywiamy się niezdrowo, mamy w organizmie dużo toksyn to trudno walczyć z trądzikiem. Ba! Nie tylko z trądzikiem! Z zaparciami, bólami brzucha i kiszek także!

Gdzie kupiłam błonnik primvitalny?

TU, chociaż na początku miałam kupić na allegro, bo wiadomo tam jest zawsze taniej, ale jak zaczęłam czytać opinie, jakie to podróbki sprzedają, albo jak wciskają jakiś zanieczyszczony pseudo-błonnik to wolałam kupić u producenta. No cóż – tani nie jest, ale skoro już mam się męczyć i pić jakieś ziarenka to niech to ma jakiś sens!

Na stronie pisali, że to opakowanie ma wystarczyć na miesiąc. 127 zł podzieliłam sobie na 30 dni to wychodzi ok 4 zł dziennie, czyli 2 zł za jedną szklankę. Prawie tyle co jakiś gorący kubek czy tam jakies inne paskudztwo 😉 Także nie wychodzi wcale tak dużo.

Moja rada?

Jeśli masz problemy z trądzikiem to wypróbuj ten błonnik, co Ci szkodzi! Jak w miesiąc nie zobaczysz efektów to najwyżej więcej go nie kupisz 😉

Dodaj komentarz