Jak się pozbyć trądziku z błonnikiem primvitalnym

Słyszeliście o błonniku primwitalnym?

Ja od jakiegoś czasu widziałam reklamy na różnych blogach czy stronach, ale jakoś nigdy nie czułam takiej potrzeby, żeby go pić. Nie mam problemów z zaparciami, brzuchem, jelitami, więc po co? – tak myślałam kiedyś, ale do czasu! Jakiś miesiąc temu do mojej mamy przyszła przyjaciółka na ploteczki. I tak sobie gadały, gadały, jak to babeczki… a ja siedząc w swoim pokoju słyszałam co jakiś czas o czym tam plotą. Nie to żebym specjalnie podsłuchiwała! Ale jak usłyszlam o tym jak psiapsiółka mówi mojej mamie jak to jej syn się pozbył trądziku po hydrokolonoterapii to nie mogłam nie podsłuchiwać dalej 😉

Chociaż przyjaciółka opowiadała o tym zabiegu w innym kontekście (jej syn ma jakieś problemy z jelitami) to bardzo mnie to zainteresowało.

Hydrokolonoterapia to zabieg oczyszczania złogów z jelit. Jaki więc ma to związek z trądzikiem?

Na początku myślałam, że żaden, ale jak zaczęłam sie interesować tym tematem okazało się, że jeśli mamy złogi w jelitach to od razu może byc widać na naszej twarzy w postaci trądziku! Ja Cięęęęęę! Dasz wiarę?! To, że zła dieta powoduje trądzik wiedziałam, ale żeby oczyszczanie jelit miało mi usunąć pryszcze z twarzy!?

Postanowiłam to sprawdzić 🙂

Nie, nie, nie zapisałam się na żadne tam oczyszczanie jelit! Nie jestem masochistką! 😉

Postanowiłam po prostu kupić błonnik primvitalny i oczyścić z nim organizm pijąc go tak jak to zalecają 🙂

Na razie pije błonnik 2 razy dziennie już drugi tydzień. Efektów spektakularnych na razie nie ma, ale faktycznie cera mi się jakby poprawia. Nie pojawiają mi się na twarzy żadne nowe krosty, a te które są, jakby przygasają! A to już wielki sukces!!

Opakowanie błonniku ma wystarczyć na miesiąc, moje na razie wygląda tak:

Nie wiem czy to dobrze widać na zdjęciu, została mi połowa opakowania.

Jak piję błonnik primvitalny?

Jedną szklankę (jedna miarka na szklankę wody) rano i jedna przed spaniem.

Jak działa błonnik primvitalny?

* usuwa toksyny i gazy z jelit

* oczyszcza organizm z toksyn, które gromadziły się w nim od wielu lat

* odświeża oddech

* likwiduje zgagę

* poprawia samopoczucie

* eliminuje zmęczenie

* znacznie poprawia cerę i likwiduje trądzik

Wiecie, że jeśli odżywiamy się niezdrowo, mamy w organizmie dużo toksyn to trudno walczyć z trądzikiem. Ba! Nie tylko z trądzikiem! Z zaparciami, bólami brzucha i kiszek także!

Moja rada?

Jeśli masz problemy z trądzikiem to wypróbuj ten błonnik, co Ci szkodzi! Jak w miesiąc nie zobaczysz efektów to najwyżej więcej go nie kupisz 😉