Najbardziej absurdalne pomysły na pozbycie się trądziku

Dzisiaj wybieramy najbardziej absurdalny sposób na pozbycie się trądziku. Wybór będzie naprawdę ciężki, bo kandydatów jest sporo, ale mam nadzieje, że pomożecie mi wyłonić prawdziwego zwycięzcę.

Oto kandydaci:

Kandydat numer 1 – MOCZ

Jeżeli na jakimkolwiek forum zapytasz się, jakie są sposoby na wyleczenie trądziku to na pewno jedna na 100 osób napisze ci, że najlepiej sprawdza się mocz. Są osoby, które tą koncepcje wprowadzają w życie. Później piszą, że diametralnie poprawiła się ich cera, ale jakoś nie mówią, że trądzik znikł. O tym, że cera się poprawiła muszą napisać, bo skoro przyznają się do smarowania moczem twarzy, to jakby nie było żadnych efektów, to sami z siebie zrobiliby idiotów.

A mocz na pewno lekarstwem na trądzik nie jest. Dzięki zawartych w moczu toksynach nabawić się można jedynie zapalenia skóry.

Kandydat numer 2 – SPERMA

Sposoby użycia spermy są różnorodne. Naprawdę opinie jak powinno zwalczać się trądzik spermą poprawiły mi humor na cały dzień. Moja wyobraźnia pogalopowała.

Ogólnie są dwa sposoby. Jeden ciekawszy od drugiego. Jeżeli teraz coś jecie to proszę przed przeczytaniem tego połknąć jedzenie. Inaczej możecie się zakrztusić.

Oki, ale przejdźmy do konkretów.

Pierwszy sposób polega na smarowanie twarzy spermą dwa razy dziennie. Kuracja ma trwać minimum 3 tygodnie. I wszystko ładnie pięknie, tylko jak jestem kobietą to skąd mam brać tą spermę. Poprosić chłopaka, żeby dostarczał mi ją dwa razy dziennie w specjalnych pojemniczkach. A jeśli nie da rady? To, co wtedy, poprosić kolegę, ojca, brata? Nie wiem jednak, czy dwa rodzaje sperm nie wykluczą się wzajemnie. Najlepiej, aby dawca był jeden. Sperma ma być oczywiście świeża, najlepiej jakby była jeszcze lekko ciepła. Jak świeże bułeczki:)

Jeżeli ta opcja Was nie zainteresowała to jest jeszcze druga.

Niestety z tej opcji mogą skorzystać tylko mężczyźni. W tym wypadku, aby pozbyć się trądziku należy minimum 3 razy dziennie się masturbować. Podobno jest to doskonały sposób nie tylko na chwilę przyjemności, ale i doskonałą cerę. Hmm. Czyli teraz idąc ulica będę wiedziała, którzy chłopcy się masturbują trzy razy dziennie, a którzy nie. Trądzik zdradza nawet najintymniejsze szczegóły z życia.

Kandydat numer 3 – PASTA DO ZĘBÓW

Doskonały sposób, aby upodobnić się do Shreka. Maseczkę z pasty do zębów nakłada się na noc. W zależności od koloru pasty, a wiemy, że aktualnie na rynku dostępna jest bardzo szeroka gama kolorystyczna. przeciętny nastolatek, lub nastolatka staje się zielonym, czerwonym lub niebieskim ogrem.

Wiecie, ta metoda pokrywałaby się naprawdę z bajką. W pierwszej części Shreka Fiona w nocy zamieniała się w ogra, w dzień była księżniczką. Zatem, jeżeli chcesz poczuć się jak Fiona, ten sposób jest dla Ciebie.

Kandydat numer 4 – MEDYTACJA

Masz trądzik i siedzisz przed komputerem? Natychmiast odejdź i znajdź ustronne miejsce, najlepiej na łonie natury, idealnie nadawałaby się jaskinia. Rozłóż koc i medytuj. Trądzik świadczy o chorobie twojej duszy, to tylko objaw. W ten sposób podobno można nie tylko pozbyć się trądziku, ale i schudnąć. Ale wcale mnie to nie dziwi. Siedząc w jaskini bez jedzenia.

Który sposób najbardziej Wam się spodobał. Ciężko mi wybrać zwycięzcę, pomożecie?

ITen artykuł w google znaleziono na słowa kluczowe

  • sperma na tradzik
  • sperma na pryszcze
  • sperma na cere
  • pasta do zębów na trądzik
  • pasta do zębów na pryszcze
  • sperma a trądzik
  • maseczka ze spermy na trądzik
  • maseczka z pasty do zębów
  • sperma a cera
  • mocz na pryszcze