O trądziku słów kilka

Mam już dość wstawania rano i patrzenia na swoja twarz w lustrze. Zamiast czystej, atłasowej cery widzę koszmarne pryszcze. Znajdują się one wszędzie. Na nosie, czole, podbródku. Ile można się męczyć? Czas na podjęcie walki.

 A jej zakończenie może mieć tylko jedno rozwiązanie ? KONIEC PRYSZCZY.

 Kiedyś czytałam artykuł, że faceci chętniej umówili się by z dziewczyną przy tuszy niż pryszczatą. Wiecie, dlaczego? Bo pryszcze świadczą o braku higieny. Pomyślałam sobie, co za bzdura.

Tylko ta bzdura sprawdza się w życiu. Mój kolega też ma problem na umówienie się na randkę z dziewczyną. Jego charakter, choć uroczy nie przebija się przez tonę pryszczy na twarzy. Podobno kiedyś jedna laska powiedziała mu, po pierwszej randce, że jest fajny, ale brzydziłaby się z nim pocałować.

 Co za głupia baba. Mój kolega przez miesiąc miał mega kompleksy. Zresztą wątpie, żeby zniknęły do tej pory. 

 Jedynym rozwiązanie zatem na to, aby być szczęśliwym jest pozbyć się pryszczy. Może wtedy pojawi się książe na śnieżnobiałym koniu. A jak nie książe, to chociaż jakiś w miarę fajny koleś, z którym miło się będzie spędzało czas.

 I mam nadzieję, ze jak nasze randkowanie przemieni się w coś głębszego i dojdzie do sytuacji, że niespodziewanie wpadnie do mnie rano to nie porazi go moja twarz bez makijażu, tylko zachwyci. Ale oddałam się marzeniom.

Jednak te moje wyżej opisane wypociny mają cel. Pragnę Wam wytłumaczyć dlaczego podjęłam się pisania bloga na tak mało ciekawy temat jak trądzik. Przecież mogłam założyć bloga o modzie, włosach, albo innych pierdołach.

 Ale wiem, że skoro mi spędza sen z powiek trądzik, to i innym osobom pewnie też. Dlatego moją walkę o atłasową cerę opiszę bardzo dokładnie. Poszerzając swoją wiedzę na temat pryszcza przy okazji i Wam uświadomię skąd się one biorą, jakie są sposoby na ich zwalczanie, jakie kosmetyki warto stosować. Innym słowem wgłębię się w temat- ? co Pryszcz lubi, a co nie?.

 I niech od dzisiaj każda krostka na mojej cerze zacznie drżeć z przerażenia. Bo jej dni są policzone.

 Walkę czas zacząć. 

pielęgnacja skóryPakiet zawiera dwie pozycje Barbary Kwiatkowskiej:

 1. Skóra
 2. Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. Azjatyckie inspiracje NOWOŚĆ 2018

Profesjonalny doradca kosmetyczny nauczy cię, jak:

 • rozpoznawać potrzeby swojej skóry,
 • świadomie dobierać kosmetyki pielęgnacyjne,
 • czytać ze zrozumieniem składy kosmetyków,
 • dostosować azjatyckie rytuały piękna do twoich potrzeb,
 • zaprzyjaźnić się ze swoją skórą!

dołącz do mnie na facebook

ITen artykuł w google znaleziono na słowa kluczowe

 • pryszcze
 • budowa pryszcza
 • wągier
 • walka z pryszczami
 • wągry na czole
 • czarny wągier

2 thoughts on “O trądziku słów kilka

 1. Mi pomogły plastry Beauty Formulas, szczególnie te na czoło i brodę,są naprawde świetne!   Wystarczy zwilżyć skórę i przykleić plaster, dokładnie dociskając. Po ok.10-15min plaster zasycha i wtedy go odrywasz, a on wyciąga wszystkie syfy i wągry!  Wszystko oczyszczone, bez żadnego wyciskania  ;))  Szukałam ich na początku w różnych aptekach i drogeriach, ale nigdzie ich nie mogłam dostać – ostatecznie polecam Allegro – tam są dostępne bez problemu i są naprawde niedrogie.   Mam nadzieje że komuś też posłużą tak dobrze, jak mi ;))

 2. Tak z innej beczki.

  Dziękuję za ten blog, może w końcu uda mi się wyleczyć trądzik, albo przynajmniej  częściowo. 🙂

  Szkoda, że tak późno go odkryłam, ale jak to się mówi  "lepiej późno niż wcale". 🙂

Comments are closed.