Trądzik i desperackie wołanie o pomoc na forach.

Pochodziłam ostatnio po necie. No wiecie, aż tak nie jestem obcykana w temacie trądziku. Wiem tylko, że go mam. Chciałam sprawdzić, co Wy na jego temat piszecie.

Szok.

Co drugi post na forum to desperackie wołanie o pomoc. Wiele młodych osób pragnie dowiedzieć się jak pozbyć się tego dziadostwa. Cena nie gra roli. I wiece, co takim desperatom odpisują inni psedofachowcy? Że nie ma skutecznego sposobu walki z trądzikiem, że mają pogodzić się z tym jak wyglądają i że przejdzie to z wiekiem.

Wyjaśnijmy sobie raz na zawsze. Są na rynku skuteczne preparaty walczące z tą chorobą, które są w stanie nie tylko ją przystępować, ale i zlikwidować.

Z tego, co wyczytałam tylko 5% populacji nie jest w stanie samodzielnie wyleczyć trądziku i o poradę powinni się udać do lekarza. Reszta może go zwalczyć.

Podstawa jednak tych działań to determinacja i długotrwałe zabiegi. Trądzik nie zniknie cudownie po jednokrotnym zastosowaniu jakiegoś środka. Nie ma takiej opcji.

Walka z trądzikiem jest długa i bardzo trudna. Codziennie trzeba stosować preparaty odblokowujące pory i złuszczające zrogowaciały naskórek. Dwa, trzy razy w tygodniu przydałaby się jakaś maseczka wysuszająca skórę. Innym słowem nie ma olewania sprawy. Trzeba się brać do roboty i poszukać jakiś fajnych produktów na rynku. Zacznę od tych polecanych przez innych.

I jeszcze jedno. Nie wolno poddawać się, gdy objawy zaczną znikać. Czyli z serii ? problemu nie widać, to go nie ma. Najgorsze z możliwych podejść. Bo, gdy osiągnie się już częściowe zwycięstwo w walce, tym bardziej trzeba się jeszcze mocniej spiąć. Dlaczego?

 PONIEWAŻ TRĄDZIK LUBI POWRACAĆ.

A fakt, że go nie widać nie świadczy o tym, że go nie ma.

I na koniec sentencja dla wszystkich desperatów. Trądzik można pokonać.

książka

Piękna skóra nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych!
„Skóra pełna blasku” to 28-dniowy program, który może być uzupełnieniem stosowanego do tej pory planu dbania o skórę lub szybkim sposobem na jej odmłodzenie, regenerację, wygładzenie i nadanie blasku poprzez dostarczenie składników odżywczych.
Dlaczego 28 dni?
Tak długo zajmuje organizmowi produkcja nowych komórek skóry: szczególnie w jej głębszych warstwach. Dodatkowo, według najnowszych doniesień ze świata nauki, potrzebujemy 21 dni, aby wyrobić sobie nawyk – czwarty tydzień tego programu ma umocnić zdrowe przyzwyczajenia, na które pracowałaś przez poprzednie 3 tygodnie.
Jak to działa?
Plan odżywiania opisany w książce został opracowany tak, by przyspieszyć metabolizm, oczyścić organizm, nawodnić go od środka i dostarczyć wszystkich składników niezbędnych do oczyszczenia, regeneracji, nawilżenia, wygładzenia i odnowienia skóry całego ciała. W programie znalazły się też przydatne wskazówki, dzięki którym z łatwością wdrożysz do codziennych rytuałów metody zapobiegające starzeniu się skóry.
Co możesz osiągnąć stosując 28-dniowy program?
– zapobiegać przedwczesnemu starzeniu
– zlikwidować drobne zmarszczki
– podnieść poziom nawilżenia suchej skóry
– naprawić szorstką skóry
– poprawić odcień skóry i pozbyć się cellulitu
– zlikwidować łagodne plamy starcze i przebarwienia
– zniwelować nieprzyjemny zapach potu i nieświeży oddech
– zapobiegać wzdęciom brzucha
– podnieść odporność na przeziębienia i grypy
– walczyć z Candida albicans i innymi zakażeniami pasożytniczymi
– przyspieszyć gojenie się ran
58 przepisów, 3 dniowy plan oczyszczania i alkalizacji organizmu, program posiłków i dobór produktów o wysokiej zawartości substancji odżywiających komórki skóry
– oto prosta droga do olśniewającej, pełnej blasku skóry, której pozazdroszczą ci koleżanki. Skondensowana forma odnowy, której można dokonać w zaledwie 28 dni, sprawia, że jest ona doskonałym uzupełnieniem przygotowań do ślubu lub innych ważnych wydarzeń, podczas których każda z nas chce czuć się pięknie. A jeśli przy okazji poczujesz się pełna energii, lekka i szczęśliwsza, to dlaczego miałabyś nie spróbować?


dołącz do mnie na facebook