Skuteczne kosmetyki na trądzik

I znowu spędziłam kilka dobrych godzin szukając sprawdzonych przez inne osoby kosmetyków na trądzik. Wybór na rynku jest dość spory. Ale im dłużej czytałam Wasze opinie tym bardziej zniechęcałam się do ogólnie znanych marek.

Piszecie, że Soraya w ogóle nie pomaga, seria z Vichy jest przereklamowana. Cena nieadekwatna do uzyskanych efektów, La Rosche pomaga tylko na krótką metę. Tragedia. Co zatem wybrać? 

 Gdy już byłam na skraju załamania…, no dobra przesadzam. Nie załamania, ale byłam już naprawdę wkurzona, odwiedziła mnie koleżanka.

I opowiadam jej, że szukam czegoś sprawdzonego na trądzik. Ty mówię pewnie nic mi nie polecisz, bo cerę masz idealną. A ona do mnie, czy nie pamiętam czasów jak miała koszmarne pryszcze. Szczerze powiedziawszy. Nie pamiętam. Ale ona entuzjastycznie opowiada dalej, że problemy kiedyś miała, ale dzięki kosmetykom, które kupuje zniknęły.

 Ale koleżanka, sama uporała się z problemem, raz w tygodniu ją widzę i żeby kiedykolwiek napomknęła, że znalazła sposób na trądzik to nie. Wszystko, co najlepsze dla siebie zostawiła.

 

 Twierdzi, że aby zlikwidować trądzik stosowała czarne błoto z morza martwego, a aktualnie wystarczy, że raz, dwa razy w tygodniu nałoży maseczkę błotną. 

 

Karnalitowe Czarne Błoto z Morza Martwego

 I maseczka. Poczytałam trochę opinii innych blogerek o tych kosmetykach. Wszystkie zachwalają, że już po paru dniach cera robi się gładsza. 

 Nic innego nie pozostało jak zamówić. 

Jeszcze pomyślałam sobie o takich magicznych gąbkach, które są skuteczne w oczyszczaniu twarzy z wszelkich brudów i pozostałości kosmetyków. Podobno są bardzo dobre, a przecież wiadomo, że kiedy skóra jest czysta, to trądzik idzie w niepamięć, nie wspominając już o jakichkolwiek wypryskach.

 I wiecie, co, wiem, że te kosmetyki zadziałają. Po prostu czuje to w kościach.

ITen artykuł w google znaleziono na słowa kluczowe

  • kosmetyki na trądzik
  • najlepsze kosmetyki na trądzik
  • dobre kosmetyki na trądzik
  • kosmetyki na pryszcze
  • kosmetyki na pryszcze i wągry
  • jakie kosmetyki na tradzik
  • skuteczne kosmetyki na trądzik
  • tradzik cysty

Dodaj komentarz