Maska koperkowa na trądzik! To mój faworyt!

koperek na pryszcze

Nie wiesz jak się pozbyć pryszczy? Sposobów jest naprawdę wiele i wciąż powstają nowe. Można kupić gotowe maseczki. Można chodzić do kosmetyczki na zabiegi. Można robić domowe mikstury. Co wybierasz? Nie wiem jak ty, ja zdecydowanie najbardziej lubię domowe sposoby. Dlatego, że są tanie i niechemiczne. Poza tym, domowymi sposobami rzadko można sobie zrobić krzywdę, w przeciwieństwie do gotowych masek, które potrafią nieźle uczulić i wtedy jest jeszcze gorzej!

No chyba, że kupujecie produkty przetestowane. Ja czasami takie kupuję, bo większość produktów jest przetestowanych, a wyniki tych testów widać pod każdym produktem. Są zdjęcia, są opinie klientek ( i to wcale nie wszystkie och ach! jak coś jest do dupy to klientki piszą i ostrzegają przed kupnem).

vege kolagen

Ale nie o tym miało być przecież 😉

Dziś wam powiem jak zrobić prostą maseczkę koperkową, która usuwa pryszcze, zaskórniki i ładnie oczyszcza twarz nie podrażniając skóry. Do zrobienia maseczki potrzebny będzie pęczek koperku i łyżka żelu z aloesu.

Posiekany koperek (2 łyżki) wymieszaj z jedną łyżką żelu aloesowego. Mieszankę nałóż na twarz na 20 minut. Wykonuj tą maseczkę 3 razy w tygodniu, aż do pozbycia się pryszczy i oczyszczenia twarzy. Potem możesz stosować ją raz na tydzień.
Na mnie taka maska działa super! Odkąd ją stosuję mam zdecydowanie mniej zaskórników, nie robią mi się też ropne krosty, a wcześniej, różnie to bywało.

Wypróbujcie!

dołącz do mnie na facebook